5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
מומחה לאורולוגיה כללית, פריון ואין אונות הגבר
 
 
 
 
 
 
 
072-3211916
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כתבות

 
 
סרטן הערמונית
 
 
 
 

כך תקטינו את הסיכון לחלות בסרטן הערמונית

 
סרטן הערמונית הינו אחד מסוגי הסרטן הנפוצים ביותר בקרב גברים, בעיקר ככל שהגיל עולה. המחלה מתפתחת באיטיות יחסית, מה שמאפשר לחוקרים לבצע מחקרים מעמיקים. בכתבה שלפניכם תוכלו לקבל טיפים איך אפשר להימנע מהמחלה.
 
 
 
 
 
 
ערמונית מוגדלת
 
 
 
 

ערמונית מוגדלת? אפשר לשמור על שגרה

 
בלוטת הערמונית גדלה מטבעה עם השנים, ולכן ערמונית מוגדלת היא בעיה נפוצה אצל גברים החל מהעשור השישי לחייהם. עם זאת, ניתן לקיים אורח חיים רגיל גם עם הבעיה הרפואית הזו. בכתבה שלפניכם ד"ר מנס מסביר על הטיפולים הקיימים בבעיית הערמונית המוגדלת, וכיצד ניתן לשמור על אורח חיים רגיל.
 
 
 
 
 
 
בעיות אורולוגיות
 
 
 
 

למה אנחנו מדחיקים בעיות אורולוגיות?

 
בזכות זמינותו של מידע רב לכל אדם ברשת האינטרנט, המודעות לבעיות אורולוגיות הולכת ועולה, ובהתאם לכך, הפנייה לטיפול. עם זאת, הן נשים והן גברים עדיין מדחיקים בעיות אורולוגיות. למה זה קורה, ומה ההשלכות לכך? על כך בכתבה שלפניכם.
 
 
 
 
 
 
ניתוח ערמונית
 
 
 
 

עומדים לעבור ניתוח ערמונית – מהן ההשלכות

 
ניתוחי ערמונית מתבצעים במצבים שבהם מתגלים גידולים סרטניים או שפירים באזור. ישנן שתי שיטות לבצע את הניתוח, האחת על ידי חתך בבטן התחתונה, והשנייה דרך השופכה, שחוסכת את החתך. בכתבה שלפניכם תמצאו מידע על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות.
 
 
 
 
 
 
דלקות בדרכי השתן
 
 
 
 

מדוע נשים סובלות מדלקות בדרכי השתן יותר מגברים?

 
דלקות בדרכי השתן נגרמות בשל חיידקים שצומחים בתרבית השתן, או שמקורם יכול להיות במחלות מין או בדלקות מסוגים אחרים. דלקות בדרכי השתן מופיעות בכל גיל, כאשר נשים סובלות מהן יותר מגברים. בכתבה שלפניכם תמצאו מידע נוסף אודות מקור דלקות בדרכי השתן, והסיבות מדוע נשים סובלות מהן יותר.
 
 
 
 
 
 
בדיקת פוריות לגבר
 
 
 
 

ד"ר אהרון מנס: איך מתבצעת בדיקת פוריות לגבר

 
זוג שאינו מצליח להיכנס להיריון במשך שנה, עלול לסבול מבעיית פוריות. הבעיה יכולה להופיע אצל הגבר, אצל האישה או אצל שניהם. במצב כזה, יש לפנות לאבחון אצל מומחים. ד"ר מנס מסביר בכתבה שלפניכם כיצד מתבצע בדיקת פוריות אצל הגבר.
 
 
 
 
 
 
מין בגיל המבוגר
 
 
 
 

כשהגיל עולה, הסקס לא חייב לרדת / ד"ר אהרון מנס

 
זוגות נשואים רבים חווים בעיות בתחום המיני, כאשר הסיבות יכולות להיות אין אונות, ירידה בחשק המיני ועוד. ישנן דרכים שונות להתמודד עם הבעיות שפוגעות בחיי המין של הזוג. ד"ר אהרון מנס, מומחה לאורולוגיה ולאין אונות, מספר על דרכים להתמודד עם בעיות בתחום המיני.